Dzisiaj jest: 2.3.2021, imieniny: Halszki, Heleny, Karola

Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Firmon całkowicie BEZPŁATNIE.

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
Wpis Premium - 200 zł - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.
Wpis Premium Plus - 300 zł - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.
Wpis Premium Plus Gold - 365 zł - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii. Klient otrzymuje baner na stronach głównych  na okres miesięca w dowolnie wybranym czasie przez Użyutkownika.
Wpis Premium Plus VIP - 2500 zł - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii. Klient otrzymuje baner na stronach głównych  na okres jednego roku.
Klient VIP ma dodawane reklamy graficzne w grupach na FB oraz stały artykuł o firmie na portalu wraz z nieograniczonym dostępem do wszystkich funkcji portalu i bezpłatną pomocą w aktualizacji własnej wizytówki lub innej pomocy związanej z portalem i jego obsługą.


Zaletry wyróżnień dla ogłoszeń
Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - 19 zł
O
głoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 

Zaletry podbijania ogłoszeń w PREMIUM PLUS
Podbicie - 7 zł podbicie o 3 punkty, 14 zł podbicie o 6 punktów.
O
głoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
Zalety rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
Wpis Premium
P
ełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.

Wpis Premium Plus
W
izytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.

Wpis Premium Plus Gold
W
łasna strona www firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.firmon.pl zawierająca pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć, i możliwość dodawania własnych wpisów tzw. pełen dostęp do funkcji portalu . Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
Klient otrzymuje baner na stronach głównych  na okres dwóch miesięcy.
Zalety oferty promocyjnej
Top Oferta - 49 zł
O
ferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm", wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.


Top Oferta - 49 zł ( tygodniowa emisja)
Unikalna e-ulotka na stronie startowej - 990 x 200 px za 2400 zł ( wyłączność, zawsze widoczna - strona startowa portalu ) okres emisji 3 miesiące


Płatności za wpisy:
Na chwilę obecnę do czasu podpisania umowy z DotPay płatności dokonywane są przelewem.

W przygotowaniu:
Serwis Firmon umożliwi wygodne płatności SMS, online oraz płatność na konto serwisu.
Serwis Firmon zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.
Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl. Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Tmobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Reklama
ZAMÓW REKLAMY JAKICH POTRZEBUJESZ TEL. 500 031 005