Dzisiaj jest: 23.9.2020, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Ogłoszenie:

skup aut wrocław SQPAUT - gotówka za auto Wrocław

dodano: 2019.10.30 ważne do: 2020.01.28 wyświetleń: 123
Szczegóły ogłoszenia:
W naszym skupie aut sprzedasz każde auto. Nie mamy ustalonych żadnych limitów cenowych. Prowadzimy skup aut osobowych, ciężarowych i specjalnych. Przyjmujemy również większe ilości samochodów jednorazowo. Skup aut Wrocław – Kupię każde auto to gwarancja zadowolenia i najlepsze ceny skupu w mieście! Auta wyceniamy uczciwie, a cały proces skracamy do minimum formalności tak, żeby oszczędzać Państwa i nasz czas.

Działamy również na terenie innych miast – nasze oddziały.

Kupię każde auto za gotówkę do ręki
Jako profesjonalna firma zajmująca się skupem samochodów, oferujemy bezpłatny dojazd do klienta. Zawsze staramy się działać na tyle sprawnie, żeby klient był w 100% zadowolony. Jako rzetelny skup aut we Wrocławiu nie zaniżamy na siłę cen aut które przyjmujemy do skupu. Auta są wyceniane przez naszych profesjonalnych pracowników, według aktualnych cen skupu samochodów osobowych oraz dostawczych panujących na rynku. Skup samochodów Wrocław zawsze dba o zadowolenie klienta. Obsłużyliśmy już wiele osób i mamy stałych klientów. Współpracujemy z bankami i firmami oferując skup samochodów po leasingowych.

Skup aut osobowych i dostawczych Wrocław
Jak już wcześniej wspominaliśmy kupimy każde auto. Dla nas bez znaczenia jest fakt w jakim sprzedawany przez państwa samochód jest stanie, jakiego typu jest to auto, czy jest to auto zarejestrowane jako osobowe czy ciężarowe, jaki ma przebieg lub w jakim jest wieku. Skoro hasło naszej firmy brzmi kupię każde auto we Wrocławiu, czujemy się zobowiązani do spełnienia naszej obietnicy.
Kontakt
SQPAUT
ul. Zegadłowicza, 50-226 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
ZAMÓW REKLAMY JAKICH POTRZEBUJESZ TEL. 500 031 005